İSTİNYE YIKILACAK!

6 3

Trabzonspor taraftarı Pazar günü saat 15.00’de İstanbul’da buluşuyor. Taraftar grupları sosyal paylaşım sitelerinden buluşma ve otobüs seferlerinin kaldıralacağı yerlere duyurmaya devam ediyor.

TFF binasının yer aldığı İstinye’ye en kalabalık yürüyüşünü gerçekleştirecek olan taraflara başkan yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu ve yönetim kurulu üyeleride eşlik edecek. Temiz futbol eylemlerine tam 79 haftadır devam eden taraftarımız en anlamlısını bu hafta organize ederek Yıldırım Demirören federasyonuna son uyarısını yapacak.

BENZER HABERLER

1 521

0 103

0 202

2 385

6 YORUMLAR

  1. Nere yikilirsa yikilsin artik bu is sokaklara dökülmek ile olmaz. Trabzonsporun elinde hic bir tutanak yokmu verilen kararlar dogrultusunda tabiki var bu ne demek oluyor Trabzonspor icin hukuk mücadelesi var, Taraftari sokaga dökmek ile bu isler olmuyor önce hukuken hakli olacaksiniz elinizde mahkeme karari olacak o zaman kupayi vermezlerse bir taraftar gösterisi vede yürüyüsü yaparsiniz .Suan böyle bir gösteri yapmak mantik isi degil en son yapilacak seyi biz ilk yapiyoruz. Bu miting icin yapilacak masraflari ben hukuk mücadelesinde kullanirim sayet hukuk bize derseki sizin kupa istemiye hakkiniz yok o zaman herkes bilsinki ülkemizde hukukun olmadigini.Malumunuz bizim ülkemizde hukuk vede hak kisilere,kurum veya kuruluslara göre ayarlaniyor.Ben genede cok idda ediyorum sayin Basbakan deseki bu adaletsizlige bir son verin yeter artik haklinin hakkini iade edin inanin bir hafta icinde kupasina kavusur Trabzonspor.Trabzon halki veya taraftari ne yaparsa yapsin secimlerden önce hicbir kurulustan nihayi karar cikmayacak bu kaniya nerden vardiniz derseniz ülkemizde bu isler böyle yürüyor .Yargitay bile süreci uzatmak icin dosya eksik diyor , eksik bir dosya varsa bu demek oluyorki bazi kararlar yanlis mahkeme sonuclandimi evet onu bir dosya haline getirir yargiya sunar bunlar hepsi birer oyalama taktigi .Bizim baskan cesaretli olsun hakkinida mahkemelerde arasin yoksa milleti sokaklara dökmek ile ona namusum dedigi kupa asla verilmez.Baskanin söyledigi gibide namus öyle baskanin elinde olmaz bu bir namus davasi degil bir hak vede hukuk davasi.Böyle sacma bir yaklasim olmaz el adama güler namusum dedigim sey baskasinin elinde olacak bende adamim diye dolasacagim bu nasil bir düsünce acaba.Bizim icin tek bir yol var oda hukuk yolu mahkemelerde aranir hak.

    • gelmeyeceksen bahane yazma biz sokakta 50 bin 100 bin olalım bak o kupa nasıl geliyor ama orada 2 bin 3bin kişi olursan seni kimse gale almaz

    • kardes ne hukukundan bahs ediyoruz su an hukuk daha 3 temmuz da dediki bu hak trabzonun ama türkiyede bu olmadigi icin böyle oldu olaylari devamli takip edmiyorsunuz sanirim kardesim saygilar

  2. Bu ulkede hukuk yok,hukuk isteyeni ayiplarlar..her hukuk kuralin arkasinda, Ammaa yaziyor..yani duruma gore, yani hepsi ayak..israilin yaptiklarina alkis tutanlari ayiplayan basbakan erdogan,Trabzonsporun calinan kupasini bir telefonla iade ettirmeye gucu olan sessiz kaliyorsa, demekki burda bir alkislama var. Basbakanim Burda bir HAKSIZLIK VAR..Sike yaptim ama kupayi kimseye vermem, gelsinler alsinlar bakalim diyen bir AZIZ..bizim insanimiz haksizliga gelemez, kim olursa olsun, biz haksizin arkasinda durmayan bir toplumuz,Yaziklar olsun size, NE MUTLU KARADENIZLIYIM DIYENE..

  3. allahını kitabını seven ve gelme imkanı olan herkes gelsin bir kez olsun tepkinizi koyun adamlar köpeksiz köy bulmuş deyneksiz dolaşıyor adeta.

  4. İstanbulda olupta bu önemli yürüyüşe gelmeyen bundan sonra ne Trabzondan ne Trabzonspor dan ne kupadan ne şmapiyonluktan bahsetmesin. Hakkı alabilmemiz için en az oarada ellibin kişi olamalıyız. Ayrıca orada bizi proveke edecek olayalara karşı çok dikkat etmeliyiz bunlara güvenlik güçleri de dahil ( çünkü polislerin çoğu fanatik Fenerli tüm fenerliler gibi onlar da bizi düşman olarak görüyorlar)

Yorun Yazın