Tag Archives: Yenimahalle dolmuş durağı

DURAK

DURAK SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Bu Yazı Toplam 345 defa okunmuş ve 2 adet yorum yapılmıştır.

Kurankursu durağı ile Yenimahalle dolmuş durağı arasında yaşanan durak sorunu çözüldü! Kurankursu Durağının girişine çekilen Yenimahalle Durağına ait araç polis ekipleri tarafından kaldırıldı.

Trabzon Kurankursu Durak Başkanı Hasan Bayram dün sabah Köprüaltı Durak yerlerinin Yenimahalle durağı araçları tarafından işgal edildiğini belirterek, “Yenimahalle durak başkan yardımcısı bizim durak girişine aracını park ederek durağımızın yolu kesildi. Bilgi almak için arkadaşlarla konuştuğumuzda iddiaya göre cemiyette bir toplantı yapıldığını ve bu karar alındığını söylediler. Gerekli mercileri aradık ve böyle bir durumun söz konusu olmadığını söylediler.

Sonra trafiği aradık ve polisler geldi. Durumu izah ettik ve polis ekipleri aracı kaldırttı, durağımıza girdik. Yenimahalle Durağıyla Kurankursu Durağı olarak aramızda hiçbir problem yok. Bu iki durak arasında sorun yaşanması için bilerekten yapılmıştır. Bu konuda duyarlı davranan Yenimahalle durağı şoför esnafımızla problemimiz yoktur. İki kardeş durağız biz” dedi.