Tag Archives: Sadık Soylu

MANŞET

SADIK SOYLU SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Bu Yazı Toplam 1,304 defa okunmuş ve 0 adet yorum yapılmıştır.

Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar’a 8 yılı TOKİ’de 3 yılı da Çevre ve Şehircilik Bakanlığında olmak üzere 11 yıldır başdanışmanlık yapan hemşehrimiz Sadık Soylu sessizliğini SOYLU SADIK SOYLU SESSİZLİĞİNİ BOZDUbozdu. Soylu, Trabzon’da bu yıl neden ramazan kumanyası dağıtmadıklarını da açıkladı. Soylu ayrıca Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na da eleştiri getirdi.

Soylu şöyle dedi:

‘Ramazandan önce Bakan bey bana kumanya dağıtalım mı diye sordu. Bende kendisine ‘Trabzon’un başkanı var, ağabeyi var. Onlar dağıtır’ dedim. Yoksa Trabzon halkı her şeyin en iyisine layıktır. Delikanlıdır ve her şeyi hak etmiştir Trabzon. Geçen yıl Trabzon’a kumanya dağıttık, parayı nereden buldular diyenler oldu. Bu ramazan ne oluyor diye bekledik. Bakanım ve şahsım Trabzon ile ekmeğimizi hep paylaştık. Ben Orhan abiye hayıflanıyorum. Erdoğan abinin onun için yaptıklarının yüzde 5’ini biliyorum. Erdoğan bey bakan olmuş Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu hala ‘Trabzon’un bakanı benim’ pozisyonunda duruyor. Bakan beyi vali eşofmanla karşılıyor, Orhan abi ise t-şörtle! Oysa Orhan Abi sahip çıkmalı. Yarış yaptı Bakanımla. Neyin yarışını yapıyorsun. Bakan gitti, dönüşümler durdu, kaynak sağlayacak kimse yok artık. Eğer Orhan abi Bakanla yakın çalışsaydı, bugün tabakhane bitmiş ve Çömlekçi’nin yarısı da tamamlanmıştı. Ama öyle yapmadı. Bakan beyle yarışa kalktı. Trabzon hizmetler anlamında kaybetti. Beni üzen budur.’

Başkan Çalışanının Yanında

Kum SADIK SOYLU SESSİZLİĞİNİ BOZDUTrabzon Yol-İş Sendikası’nın Başkanı Hüseyin Balaban Özel idareden Büyükşehir ve Ortahisar’a gelen çalışanlarının mağdur olmaması için Ankara’da Devlet Personel Başkanı hemşerimiz Sayın M.Ali Kumbuzoğlu’nu makamında ziyaret etti ve bir süre istişare yaparak mazeretli olanların mazeretlerinin değerlendirilmesini ve dağıtımda da isteklerin azami yerine getirilmesine çalışılmasını istedi.

İzzet’i Tedaviye Kim Gönderdi?

Son günlerin en fazla konuşulan konusu Trabzon’un yürüyen gazetesi İzzet’i kimin Ardahan’a izzet SADIK SOYLU SESSİZLİĞİNİ BOZDUgönderdiği yönünde. Araştırdık ve ilginç bilgiler ulaştık. İddiaya göre soysal sorululuk projelerin Trabzon’da tamamına destek veren eczası bir bayan İzzet’le konuşmuş ve İzzet’i böyle bir tedaviye, alkol tedavisine ikna etmiş. Alkol tedavisiyle ilgili merkez de Ardahan’da varmış. Yani izzet kaçırılmadı, kovulmadı, tedaviye gitti. Bekleyin tedavi olsun ve gelsin. İzzet’i sevenleri anlıyorum ama sövenlerin heyecanlanmasını anlamadık.

İftar Rakamlarına İtiraz

KAÇKAR EM TV SADIK SOYLU SESSİZLİĞİNİ BOZDUTrabzon Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde verdiği iftar yemeklerini kendisi hazırlıyor. Ve ekibin başında da Özel kalem müdür yardımcısı Şevket Çelik ile Hizmet-İş Sendikasının Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Kaplan var. Arsin’deki yemeğin 140 kişilik olduğunu söyleyen Şevket Çelik ilçelerde de 1000 kişinin altında iftar yemeği veremediklerini ifade etti. Bu arada Arsin’deki iftar yemeğini hem Kaçkar TV hem de EM TV Recep Güngör’ün sunumu ile genişçe yayınladı.

Atar Kutladı

atar SADIK SOYLU SESSİZLİĞİNİ BOZDUArsin Balıkçılar Kooperatifi Başkanı Kemal Atar Hakim Zafer Kurtoğlu’nun Trabzon hakimliğine atanması sebebiyle kendisini tebrik etti.

Atar, ‘İlçemizin gururu, dürüst ve adaletten ayrılmayan değerli kardeşimiz Zafer Kurtoğlu’nu kutluyorum’ dedi.

Vakfıkebir Esnaf Odasından Tepki

Vakfıkebir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadem Sağlam bir açıklama yaparak Trabzon Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği iftar yemeği dolayısıyla ilçe esnafının mağdur edilmesine tepki gösterdi. Başkan Kadem Sağlam açıklamasında şunları söyledi, “Elbette iftar yemeği düzenlemek, KULİS KADEM SAĞLAM SADIK SOYLU SESSİZLİĞİNİ BOZDUinsanların bir araya gelerek kaynaştırılması güzel bir şeydir. Ancak ilçemizde Trabzon Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği ve yüzlerce kişinin katıldığı iftar yemeğinde ilçede esnaflık yapan ve Ramazan’a paralel olarak çalışan esnaflarımızın yaşadığı büyük mağduriyeti kimse göz önünde bulundurmadı. İftar yemeği dolayısıyla ilçemizdeki lokantacılarımız yemeklerini dökmek zorunda kaldı. Fırıncılarımızın ekmekleri satılmadı. Yine marketlerimiz, manavlarımız, pastanelerimiz, kasaplarımız büyük bir mağduriyet yaşadı. Bu iftar organizasyonu için yemekler ilçemizdeki lokantacılarımız vasıtasıyla pişirilmeli, ekmekler bizim fırıncılarımızdan alınmalı, diğer ihtiyaçlarda ilçemizdeki esnaflarımızdan karşılanmalıydı. Vakfıkebir Esnaf Odası olarak esnaflarımızın yaşadıkları mağduriyetin gözönünden bulundurulmamasının büyük bir yanlış olduğunu ifade etmek istiyoruz” dedi.

Anne Baba Duası

ALİ HAYDAR USTA SADIK SOYLU SESSİZLİĞİNİ BOZDUAllah kolaylık versin Ali Haydar Usta bugünlerde hastanede yatan babası ve evde bakım görülen annesi ile meşgul. Allah razı olsun kendisinden. Ali Haydar usta ile akşam çayı içtik. Trabzon’da siyaseti konuştuk. 2015 yılı için Milletvekili aday adaylığı planlıyor mu? Trabzon mu, İstanbul mu? Bunu Muharrem Usta’nın Trabzonspor’la ilgili pozisyonu belirleyecek.

manset

BAKANIN BEYNİ!

Bu Yazı Toplam 878 defa okunmuş ve 0 adet yorum yapılmıştır.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın hem TOKİ’deki hem de Çevre ve soylu BAKANIN BEYNİ!Şehircilik Bakanlığındaki başarılarında danışmanı Sadık Soylu ve ekibinin büyük katkısı var.

Bakanlığın her türlü organizasyonunda Soylu ve ekibi bugüne kadar hatasız çalıştılar. Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın destek verdiği Ankara’daki Trabzon günleri ile alakalı olarak ta, “Bence Atatürk kültür merkezinde ısrar etmek doğru değil, Altın Park gibi bir yer var. Bundan sonra mekansal planlama daha iyi yapılmalı” dedi. Bakan Erdoğan Bayraktar bu gün İstanbul’da olacak, Başbakan’ın programına katılacak. Baş danışmanı Sadık Soylu’da bakanla birlikte İstanbul’dan Pazar günü Trabzon’a gelecek.

Yomra’nın imzaları atıldı

Trabzon’un Yomra İlçesinde son yıllarda çok önemli dönüşümler yaşanıyor. Bu değişim ve dönüşümlerle ilgili olarak Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu Ankara’da çoksagır BAKANIN BEYNİ! önemli bir imza attı. İlçe merkezindeki Oymalı Caddesi’nin dönüşüm projesini planlamış ve TOKİ’ye sunmuştu. Sağıroğlu Ankara’daki Trabzon günlerinde kendisine fırsat yarattı ve TOKİ’ye giderek kentsel dönüşümün imzalarını attı. Yomra için hayırlı olsun diyelim. Sağıroğlu daha öncede imar müdürlüğünden Karsusan projesini geçirmiş ve o bölgede de bir anlamda kentsel dönüşüm yapmıştı.

Çıtlak hazırlanıyor

Beşikdüzü’nde yerel seçimlerin oldukça çekişmeli geçmesi bekleniyor. Bu ilçemizde belediye başki cıtlak BAKANIN BEYNİ!anlığını elinde bulunduran CHP’nin yanı sıra, AK Parti ve MHP yerel seçimlerde iddialı. Vakfıkebir Devlet Hastanesi doktorlarından, Beşikdüzüspor eski kulüp başkanı Dr. İmdat Çıtlak, AK Parti’den aday adayı olacak. Görevi sırasında Büyükliman yöresi halkına önemli hizmetler veren Çıtlak,  Beşikdüzüspor içinde büyük fedakarlıklar yapmıştı. Beşikdüzü Belediye Başkanı adaylığı için kolları sıvayan Çıtlak’ın için önemli bir kamuoyu desteği alarak yola çıktığı ifade ediliyor.

Balta, Almanya’ya Gitti !    

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta dört gün sürecek programda Almanya’nın Baden – Württemberg eyaletindeki Ringsheim’de bulunan MYT Technik gösteri tesisini gezerek incelemelerde bulunacak. Konu ile ilgili olarak bir açıklabalta BAKANIN BEYNİ!ma yapan Balta “Bu gezide bir hammadde olarak çöpten nasıl yararlanılabileceği ve tesisin Türkiye’de uygulanabilirliği değerlendireceğiz. Ayrıca  MYT – Technik çevre koruması için ne yapabilir?, hammadde olarak çöp – çöplükten geri dönüşüme ve enerji kazanımına giden yeni yollar, özel atık değerlendirme, ticari çöp geri dönüşümü ve ikame yakıtlı enerji santralleri, çevre ve enerji politikası planlarına ve tedbirlerine genel bakış, Yeniden düşünmek: “Kaynakları koruyan Avrupa” – Çevre korumasında ve enerji kazanımında yeni yollar, Günümüz Türkiye’sinde çöp işleme, Araştırma ve Altyapı Projelerinde İşbirliği için Avrupa Teşviki, Uluslararası liman şehirlerinin çöp problemleri ile ilgili toplantılar yapılacak” dedi.

Şalpazarı’nda Kimlerin İsimleri Geciyor?

Köylerinde mahalle statüsü alarak ilçe merkezi için oy kullanacak olması Şalpazarı’nda AK akp BAKANIN BEYNİ!Parti’ye önemli bir avantaj sağladığı aşikar. Bu ilçemizde iktidar partisi için kimlerin isimlerinin geçtiğini araştırdık. Belediye Başkanı Fehmi Cengiz, beldesi kapanacak olan Geyikli Beldesi Belediye Başkanı Muzaffer Türkmen, Beşikdüzü SML Müdür Mustafa Demir, Vakfıkebir İHL Müdürü Sezgin Özdin, eski Belediye Başkanı Mehmet Muhcu ve eski ilçe başkanı, il yönetim kurulu üyesi Nevzat Çabuk Şalpazarı AK Parti için adı en çok konuşulan isimler. Bakalım Ağasar’da AK Parti kiminle seçimlere girecek.

Vakfıkebir ekmeğinin tescilini alacak
ekmek1 BAKANIN BEYNİ!
Vakfıkebir ilçemiz, simgesi olan “Vakfıkebir Ekmeği” ile tüm yurtta tanınıyor. Son günlerde kamuoyunda yapılan bazı tartışmalar ilçede rahatsızlık yaratıyor. Bu nedenle bir süredir uğraş verilen ekmeğin tescil edilmesi konusuna ağırlık verildi. Konu ile ilgili olarak önümüzdeki günlerde yeni girişimler yapılarak Vakfıkebir Ekmeği’nin tescil edilmesi bekleniyor.

Artvin Gecesi Muhteşem Olacak

7 Mart Artvin’in düşman işgalinden kurtuluşunun 92.yıldönümü etkinlikleri kapsamında Trabzon Artvinliler Derneği 9 Mart 2013 tarihinde muhteşem bir geceye imza atacak. Saylamlar Otel’de gerçekleşecek yemek ve eğlence programında Tanju Çelik ve orkestrası kemence BAKANIN BEYNİ!konser verecek.9 Mart 2010 yılından beri faaliyet yürüten Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi “Karadeniz’de aynı tavanın balıklarıyız.

Bu gece sadece Artvinlilerin değil Trabzon-Rize-Gümüşhane-Bayburt Giresun ve Orduluların gecesi. Herkesi bu gecede görmek bize onur ve mutluluk veriri” dedi. KTÜ’de eğitim-öğretim gören Artvinli öğrenciler ise 7 Mart 2013 tarihinde Trabzon’da 3 farklı mekanda bir araya geliyor. KTÜ’de okuyan bini aşkın Artvinli öğrenci olduğunu belirten Külekçi “Öğrenci arkadaşlarımızda bu anlamlı günde kendi aralarında gönüllerince eğlenecek” dedi.

IMG_Politik_Kulis-2

HUKUKTAN YANAYIZ

Bu Yazı Toplam 604 defa okunmuş ve 0 adet yorum yapılmıştır.

Trabzon İl Genel Meclisi ile Gazeteciler Cemiyeti arasındaki bina görüşmeleri devam ediyor.

Meclis Bütçe Komisyonu Başkanı dürüst ve bilge isim Uğur Aydın, ‘Biz her zaman çözümden yanayız ama hukuk içinde çözümden yana. Hukuksuzluğa asla prim vermeyiz. Bu sorunu da hukuk içinde kalarak çözmeye çalışıyoruz. 7 ay önce eğer söylediğimiz revi HUKUKTAN YANAYIZyoldan gidilmiş olsaydı sorun buraya kadar gelmezdi.’ dedi. Meclis Başkanı Haydar Revi, arkadaşlarıyla yeni bir değerlendirme yapıp, hukuk içinde çözüm arayacaklarını da söyledi.

Kemerkaya’ya geçmiş olsun

Trabzon Liman eski Müdürü ve önceki dönem AK Partinin Trabzon Belediye Meclis Grup Başkanı olan İsmail Kemerkaya yolda yürürken rahatsızlandı. Yakın arkadaşları tarafından Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine kaldırılan Kemerkaya Nöroloji servisinde tedavi altına alındı. Empoli atması sonucu rahatsızlanan Kemerkaya HUKUKTAN YANAYIZKemerkaya’nın oğlu Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Kemerkaya babasının başından ayrılmazken, doktorlar da Kemerkaya’yı sağlığına kavuşturmak için çaba harcıyor.

Kadakalların acısı

Trabzon Lokantacılar Odası’nın Başkanı Kemal Kadakal’ın TEDAŞ emeklisi amcaoğlu Abdullah Kadakal yakalandığı amanız hastalığa yenildi. Dün Soğuksu camiinden son yolculuğuna uğurlandı. Kemal Kadakal taziyeleri kabul KADAKAL HUKUKTAN YANAYIZederken, Trabzon Belediye Başkan vekili olarak cenazeye Seyfullah Kınalı katıldı. Kadakal ailesinin başı sağolsun.

Davet almadım

Trabzon eski Milletvekili Kemalettin Göktaş ile konuştuk. Göktaş’a Avrasya Üniversitesinin açılışına katılmamasının goktas HUKUKTAN YANAYIZsebebini sorduk. Göktaş, ‘Böyle bir davet almadım. Benim davet etmediler’ cevabını verdi. Oysa Göktaş, bir dönem üniversite için büyük çaba harcamıştı.

Bakanlığa müşavir

Çevre Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın etkili Danışmanı Sadık Soylu’nun ekibinde yer almış TOKİ Basın Danışmanı tarim HUKUKTAN YANAYIZGürbüz, Tarım Bakanlığında Basın Müşaviri olmuş Gürbüz beyi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Metin Kalay’ın Tespitleri

Beşikdüzü eski İl Genel Meclisi Üyesi Metin Kalay yörede görev yapan basın mensuplarına bir kahvaltı verdi. Kalay gerek ilçe başkanlığı, gerekse il genel meclisi üyeliği döneminde bu tür organizasyonlarla basın mensuplarıyla sık sık bir araya gelerek görüş alış verişinde bulunduğunu hatırlattı. Metin Kalay; “Şimdi siyasetten uzak kalsam da basın mensubu arkadaşlarımızla dostluklarımız devam ediyor. Siyasetin içerisinde olayım olmayayım ilçeme ve yöreme hizmet gelmesi için gayret ederim. Beşikdüzü MYO’nun bölümlerinin kapanması olayı tamamen koordinasyon eksikliğinden kaynaklanıyor.

Böyle önemli bir olayı Beşikdüzü kamuoyunun eski bir ilçe başkanının açıklamasından öğrenmesi çok acıdır. MYO Müdürümüz, Belediye Başkanımız, iktidar partisinin ve muhalefet partilerinin ilçe başkanları bir araya gelerek bu konudaki sıkıntıyı hep birlikte çözmeleri lazım. Bizim zamanımızda yapılan hizmetlerin en büyük nedeni Büyükliman Yöresi olarak ilçe başkanları ile yaptığımız birlikteliktir” dedi.  Şalpazarı, Yeşilköy arasında kalay HUKUKTAN YANAYIZkurulan teleferiklerin tehlike saçtığını ve önlem alınması gerektiğini ifade eden Kalay ayrıca Beşikdüzü’nün en önemli sorunlarından birisi olan ve kendisinin de sık sık gündeme getirdiği Çeşmeönü İlköğretim Okulu’na yeni bina yapılması konusunda Çevre ve Şehircilik Bakanı Muhammet Balta’ya seslenerek bu soruna el atmasını beklediklerini ifade etti.

Sahil yolu’nda hata yok

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nin akademik yılı Rize Karadeniz sahil yoluyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Yıldırım, “Rize Karadeniz sahil yoluyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Bakan Yıldırım, “Karadeniz sahil yolunda hata yok. Hata dere yataklarında ev yapılmasında. Derelerin şehre indikten sonra kapalı halebinali yildirim HUKUKTAN YANAYIZ getirilmesi ve sel esnasında kopup gelen tomrukların derelerin ağzını tıkaması ve sel gelmesidir” diye konuştu.

kulissari

ÖMER’İN ÇİKOLOTALARI

Bu Yazı Toplam 382 defa okunmuş ve 0 adet yorum yapılmıştır.

Ömer Akkoç  yıllar önce Frankfurt a gitmiş ve orada Efes restoran adında bir restoran açmış.

Akkoç, mükemmel ve soysal bir insan. Trabzonspor’un İnter’le oynadığı maç için kendi arkadaş çevresinden iki otobüs yaptı ve bu otobüslerle birlikte adeta İtalya’yı fethetti. Zafer nedeniyle de dönüş yolunda İsviçre’den aldığı çikolotaları TAKA Gazetesinin tüm personeline gönderdi. Akkoç ve ekibi şimdi Lille maçı için hazırlık yapıyormuş. 27 Eylül’de Avni Aker’de yine aynı grup yer alacakmış.

Ekibiyle geldi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar dün Trabzon’da TTSO’nun sabah kahvaltısına katıldı. Kahvaltıya Erdoğan Bayraktar tam kadrosuyla geldi. Bayraktar’ın Başdanışmanı Sadık Soylu, Danışmanları Seyfullah Arslantürk, Hakan Terzioğlu. Basın Danışmanları Selahattin Aydınlı ve Muhammet Ergün ile birlikte yeni koruma ekibi de dikkat çekti.

Güneş mutlu

Muhammet Balta ve Metin Güneş. Vakfıkebir’den beri yakın dostlar. Aynı zamanda da meslektaşlar. AK Partide bir dönem birlikte görev yaptılar. Metin Güneş, Balta’ya her dönem destek verdi. Milletvekili adaylığında da. Güneş Balta’nın Bakan Yardımcılığı için dün ‘Trabzon’a hayırlı olsun’ dedi.

Bakan bayraktar cenaze törenine katıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Trabzon’un Of İlçesinde kendi köyünde vefat eden bir iş adamının cenaze törenine katıldı. Bakan Erdoğan Bayraktar, Of’un Gürpınar Beldesi’nde vefat eden iş adamı Ferşat Şentürk’ün cenaze törenine katılarak, Şentürk ailesine başsağlığı diledi. Daha sonra Şentürk’ün cenazesi öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrasında aile kabristanlığına defnedildi.

Kınalı’nın maratonu

Ramazan bayramından sonra düğün törenleri arttı. Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu şehir dışına çıktığında yerine vekaleten Seyfullah Kınalı bakıyor. Kınalı Cumartesi günü kısa aralıklarla 3 nikah kıydı. Önce Av. İlyas Eroğlu’nun kızının nikahını kıydı, ardından Hamamizade’ye koştu ve CHP’li Belediye Meclis Üyesi Bican Hasançebi’nin oğlunun nikahını kıydı ve gelin hanıma Kuran-ı Kerim hediye etti. Son olarak da yine Zorlu’ya geldi ve bu kez de Ahmet Hamdi Gürdoğan’ın kızının nikah törenine iştirak etti. Kınalı çok koşuşturdu. Ama nikah kıyma konusunda biraz zorlandığını belirtelim.

Sürmen’den övgü

Cumartesi günü akşam saatlerinde Avukat Ali Sürmen, iş adamı arkadaşımız Metin Yılmaz’la birlikte Gelik Lokantasında yemek yedik. Sürmen ile birlikte her oturuşta siyaseti konuşuyoruz. 5 aydır aktif siyasete uzak ama izliyor. Sürmen, her zaman haklının hakkını teslim etmiştir. Sürmen, ‘28 Şubat sürecinde yaşananlar sırasında size ne demiştim. Türkiye kabuğunu kırıyor. Evet kırdı. Tayyip Erdoğan’ın son Libya konuşması, laiklikle ilgili tanımı da muhteşemdi. Tayyip Erdoğan laiklik konusunda endişesi olanların tümünün kafasını arıttı. Terörü çözmek zordur onu da çözerse tek adam olur’ diye konuştu.

Çamburnu facia

Yaşar Bayram 10 kişilik misafir arkadaş grubunu Çamburnu’na getirmiş. Çamburnu’nda Hancıoğlu tesislerinin karşısında çamlıkların arasında yürütmek istemiş. Ancak ne görsün, her taraf Per-perişan. Bayram, ‘Karadeniz bir turizm cenneti oldu, böyle bir dönemde o tesis kapalı olmamalı, çamlıklar ve yürüyüş alanları temiz olmalı. Oturma grupları temizlenmeli. Ormana aitse Orman yerine sahip çıkmalı, işletemiyorsa devretmeli’ dedi.

Revi’den dobra söz

Ahmet Hamdi Gürdoğan’ın kızının nikah törenine İl Genel Meclisi Başkanı Haydar Revi’de katıldı.

Revi salonda vatandaşların sorunlarını da dinledi. Bir vatandaş arkaya eğildi ve
‘Arsin-Elmaalan grup yolu ne zaman dökülecek’ diye sordu. Revi de en kısa sürede cevabını verdi. Haydar Revi, ‘Asfalt planımız biraz sarktı. Alfalt sezonunda 2011 olimpik oyunlarına destek olduk. Ardından Ağustos ayı yağmurla geçti. Şimdi yeniden hızlandık. Belediyenin asfalt plenti de devreyle girince köyde şehirde asfaltsız yer kalmayacak’ dedi. Ne diyelim, Revi dürüst ve dobra bir Başkan.